Závodní počítačové hry

Závodním hrám současnosti dominuje hlavně společnost Electronic Arts. Předpokládám, že znáte sérii Need for Speed? Více než dvacítka titulů, která lemovala poslední dvě dekády počítačového hraní, možnost zasednout za volant Ferrari, Porsche Carrera nebo třeba i některých jiných luxusních sportovních vozů - kdo by po tomhle někdy nezatoužil? Urputná přetahovaná v rychlosti s policií nebo ostatními závodníky je vzrušující podívanou i pro někoho, kdo z různých důvodů nevlastní řidičské oprávnění.

Nebo máte slabost spíše pro závodění ve stylu Formule 1, Moto GP nebo třeba sledujete rádi na televizních obrazovkách závody rallye? Není problém. Právě Electronic Arts nebo i jiné firmy připravují každoročně hned několik zajímavých kousků, nad kterými můžete při zapnutém PC nebo Xboxu prosedět skutečně celé hodiny.

Například Collin McRae Rallye je synonymem pro skvělou a zábavnou závodní hru, kdy se vyřádí prakticky všechny vaše smysly. Už neuvidíte ta hranatá ohyzdná auta z dob, kdy měla naše stolní PC k dispozici paměť RAM o velikosti 64 megabajtů, ale pořádně nadupané mašiny, které se vizuální stránkou blíží realitě tak, že možná na chvíli zapomenete, že nejste na skutečné silnici...
 

Navštivte také

Doména futuregames.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 34163 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména futuregames.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář