Levné počítačové hry

 Ne každý z nás má doma neskutečně výkonný počítač, někdo si zkrátka musí vystačit s omezeným rozpočtem a nesloží dohromady zrovna dechberoucí stroj. Zoufat ale nemusíme ani v tomto případě, existuje totiž nemalé množství edic, kde si koupíte celkem kvalitní a přitom ne zrovna drahou hru, se kterou si vystačíte dlouhé hodiny.

Pokud chcete získat levnou a přesto dobrou počítačovou hru, kupte si třeba nějaký herní magazín (Level, Score, Doupě a dříve například Gamestar). Zde jsou čas od času přiloženy jak demoverze těch opravdu kvalitních her, tak i některé starší kousky v podobě dárku.

Tyto herní časopisy obvykle nestojí více jak dvě stě korun, vycházejí přitom poměrně pravidelně - měsíčně nebo čtvrtletně, a pokud máte na nějakou hru opravdový zálusk, můžete si počkat právě na to své "pravé ořechové" číslo svého oblíbeného magazínu. Na přiložených DVD nosičích najdete navíc kromě her i některé užitečné utility, které patřičně zpříjemní hraní her, které už třeba máte instalované.

Hry za 100 nebo třeba 150 korun najdete i na pultech tuzemských obchodů v různých výprodejových edicích. Chcete si na svém postarším počítači zavzpomínat a zahrát třeba GTA: Vice City nebo Doom 3? A co takhle starší verze Fify, NHL, Pro Evolution Socceru či třeba něco ještě staršího? Samozřejmě není řeč o hráč běhajících v Dosu, co takhle si ještě jednou a znovu zahrát Age of Empires II nebo jinou starší strategii?

Navštivte také

Doména futuregames.cz

Pagerank: 0

S-rank:

Návštěvnost: Doposud 35073 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména futuregames.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář